illuxor Shanghai

Online Contacts

illuxor Skypeilluxor MSNilluxor facebook

  • Satış Desteği:
    satis@illuxor.com
  • Teknik Destek:
    destek@illuxor.com


Hakkımızda

illuxor R&D Department

LED armatür imalatı ile illuxor aydınlatma endüstrisine yüksek performanslı ürünler katmaktadır. Konutlar, ofis binaları, eğitim ve sağlık kompleksleri, tüm sanayi kuruluşları için iç mekân aydınlatma armatürleri. Sokak, cadde ve yol aydınlatma armatürleri ve projektörler gibi dış mekân aydınlatma armatürleri üretmektedir.

 

illuxor LED & Aydınlatma Elektronik Servis ve Ar-Ge olarak 2008 yılında Çin’in Şanghay bölgesinde Alman tecrübesi ve birikimi ile kurulmuş, genç bir firmadır. Ürünlerin tüm tasarımları ve imalat süreçleri kendi nitelikli profesyonel ekip ve ekipmanları ile yapılmaktadır.

 

Imalat alanında Çin’in teknik imkânlarından istifade edebilmek amacıyla Şanghay’da üretim tesisleri kurulmuştur. 4 yılı geçen bir süredir ürünlerini sürekli geliştirerek CE, RoHS ve TÜV ve TSE gibi belgeleri alarak ürün kalitesini belgelemiştir.

 

Ürünlerde yüksek performanslı Philips (LUXEON Lumileds Rebel ES), Samsung, Osram veya Nichia SMD LED çipler kullanılmaktadır. Kendi bünyesinde oluşturduğu aydınlatma laboratuarı ile tüm ürünlerin gonyofotometrik ölçümleri ve spektrometrik ölçümleri yapılabilmektedir.
Ürünler öncelikle Almanya ve Hollanda gibi Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın farklı ülkelerinde kabul görmekte ve kullanılmaktadır.

 

illuxor özelikle Avrupa pazarına odaklanarak, kaliteli donanım ve işçilik ile, iç ve dış aydınlatmada mümkün olan en yüksek performanslı ürünler geliştirerek ürün çeşitliliğini artırmaya devam etmektedir.